Ubytovanie
& Relax

Chata Starý Mlyn ponúka krásne ubytovanie na samote v lese, kde vás nebudú rušiť susedia. Vaši priatelia a deti budú nadšený z možností ktoré Chata ponúka. A to nie len fínskou saunou, kalčetom alebo vonkajším posedením v altánku alebo pri ohnisku.

12

Max. osôb

Sauna

Sauna

Ohnisko

Ohnisko

Altánok

Altánok

Kalčeto

Kalčeto

Samota

Samota

Počet osob: 

1
Rezervacia

Pravá chata
ako sa patrí

Celková ubytovacia kapacita chaty je 12 osôb. Chata je vybavená veľkou zariadenou kuchyňou, kúpeľňou, wc, vonkajším wc, rádiom, veľkou špajzou a chladničkou. Jedlo si viete pripraviť na peci, alebo plynovom sporáku.

Len 3 km od SKI & FUN Bachledka

Chata

V chate sa nachádza kuchyňa, špajza, obývacia miestnosť kde sú rozkladacie gauče, kúpelňa, predsieň a dve izby na poschodí. V chate sa vyspí 12 osôb.

Altánok

Na príjemne posednie pri potôčiku je tu pre vás pripravený altánok v ktorom si viete aj ugrilovať svoje špeciality.

Koliba

V prípade zlého počasia, alebo oddelenia oslavy od chaty je tu pre vás pripravená koliba kde sa spieva, tancuje a oslavuje. Koliba je spojená aj s miestnosťou kde sa nachádza sauna a stolný futbal.

Ohnisko

Na ten pravý guláš je tu pripavené ohnisko, pri ktorom si radi aj zaspievate a zahráte na gitare.

Fínska Sauna

Sauna

Do sauny to budete mať len pár krokov. Fínska sauna je vhodná pre 2-6 osôb a zahreje vás po náročnom dni. Hovorí sa, že najkrajší ste hodinu po saune. :)

Potok + studňa

Na otužovanie tu máme pravú prírodou chladenú vodu a to buď priamo zo studne, alebo pre tých odvážnejších tu tečie potôčik.

Krásne magické miesto,
z ktorého sa vám nebude chcieť odísť

Aktivity v okolí

Bachledka Ski & Sun

Užite si lyžovačku alebo objavte Tatry z korún stromov. Nazrite na prírodu z novej perspektívy, objavte nepoznané výhľady na Tatry, Pieniny a malebné Zamagurie. Od Chaty Starý Mlyn vzdialené len 3km. Z našej strany sa vyhnete kólnama a zápcham na cestách.

Pieniny - Dunajec

Pieniny môžte objavovať plavbou plťou alebo raftingom na rieke Dunajec. Rovnako za návštevu stojí aj Múzeum Červený Kláštor, kde kedysi žili mnísi. Milovníci cyklistiky si prídu tiež na svoje, keďže popri rieke vedie cyklochodník.

Referencie

Peter L.

Krásna chata v nádhernom prostredí a v blízkosti lesa kúsok od dediny Veľká Franková. Skvele vybavená, moderne a útulne zariadená, ako stvorená pre príjemné rodinné a priateľské stretnutia. Samotná chata ponúka viacero spoločenských priestorov na posedenie – vnútorná kuchynka, altánok s krbom a nenápadná chatka povyše s možnosťou využitia sauny a stolného futbalu.

Sara B.

Okolie Zamaguria (kráľovstvo Goralov) ponúka úžasné možnosti pre výlety do prírody Pieninského národného parku, návštevy obce Červený Kláštor spolu s plavbou na pltiach po rieke Dunajec a veľa možností turistiky a cykloturistiky. Majiteľ chaty, Matúš, má k hosťom skvelý prístup, je komunikatívny a včas poskytuje relevantné informácie a rýchlu spätnú väzbu. Pobyt sme si náramne užili, môžeme vrelo odporučiť.

Peter P.

Pobyt na tejto chate bol úžasný. Všetci sme sa výborne cítili. Prostredie krásne, vybavenie chaty super všetko čo potrebujete a keby predsa niečo veľmi milá p. chatárka, ktorá všetko zabezpečí. Izby čisté naozaj komfort. Za mňa výborné o to viac že mi moji hostia ďakovali za krásny víkend. U mňa veľká spokojnosť a vďaka 🙂🤗

Remco

The stary mlyn is a beautiful cottage hidden in the woods. We really enjoyed our stay and made a day hike to bBchledka from the house. The house is a travel back in time with all necessities of modern times (except wifi). Communication with Matus was easy and pleasant.

Katarina R.

Matuš' cottage was amazing, peacefully situated with fireplaces, sauna and all equipment that is needed. Matuš was very friendly and helpful. Would definitely like to come back!

Janka K.

Perfektná chata na oddych. V okolí žiadny ľudia ani susedia a to bolo na tom super. Z tejto chaty si beriem plno zážitkov a ďakujem ešte raz majitelovi že nám ju poskytol. Na lepšie vybavenej chate som ešte nebola a veľmi milo ma prekvapila sauna ktorá nám po turistike padla vhod. Chodník korunami stromov bol od nás bližšie než som si myslela. Dúfam že sa nám podarí dojsť ešte raz toto leto :-) už teraz sa teším.